«Схоже, що понад 25 років я живу із роботом», — Філатов

Дружина очільника Дніпра підкорила найвищу вершину Європи. Про це вона написала на своїй сторінці в Instagram, повідомляє Відкритий.

На своїй сторінці у Facebook очільник Дніпра Борис Філатов розповів про те, що його дружина Марина Філатова підкорила гору Монблан. Тоді ж він зізнався, що понад 25 років живе з роботом, запевняючи, що пишається своєю дружиною.

«Сьогодні вночі Марина взяла Монблан. Після марафону, ультрамарафону, тріатлону та Кіліманджаро, взяла Монблан. Блін, схоже, що понад 25 років я живу з роботом. Страшно, але я звик. (…) Безмежно пишаюсь тобою, залізна леді», — написав Борис Філатов.

skrin 19

Допис зі сторінки Бориса Філатова.

На своїй сторінці у соціальній мережі про цю подію також розповіла дружина міського голови Дніпра Марина Філатова. Вона сказала, що це був один із найнебезпечніших днів у її житті. Саме так вона написала у своєму дописі про сходження на найвищу вершину Європи — гору Монблан. Також дружина Бориса Філатова поділилася світлиною, на якій вона стоїть у повному альпіністському спорядженні.

Марина Філатова додала, що дістатися потрібного місця було не так й легко: вона разом з іншими йшла у групах по дві-три людини, маючи при собі ще купу речей.

«Не забувайте, що кожний із нас одягнутий у каску на голові, взутий у незручні черевики, а за спиною має рюкзак вагою близько 20-ти кілограмів. Повсюди прірви. (…) Мої ноги у синцях, живого місця немає», — написала Марина Філатова на своїй сторінці в соціальній мережі.

foto 8 e1566904385309

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що дівчина з Кривого Рогу підкорила найвищу гору Африки.

Теги: