Фонд держмайна продав Укртелефільм за понад п’ять мільйонів гривень

Фонд державного майна України в межах так званої малої приватизації продав державне підприємство «Українська студія телевізійних фільмів» (Укртелефільм). Про це Відкритий дізнався з повідомлення голови Фонду держмайна Віталія Трубарова у Facebook.

«Сьогодні продано єдиний майновий комплекс Укртелефільм. Це вже не перша спроба продати цей об’єкт. Від колишньої студії телевізійних фільмів залишилися напівзруйновані приміщення. Компанія «Рієлтіс-Плюс» виграла аукціон з ціною в 5,1 мільйона гривень», — повідомляє Трубаров.

Крім цього Фонд держмайна продав державну компанію ЄМК «Київмашсервіс». Вартість цього об’єкта оцінили у 20 мільйонів гривень. В ході торгів ціна лоту зросла на 80%, зі стартових 12 до 20 мільйонів гривень. Компанія «І-СТЕЙТ» стала переможцем аукціону, запропонувавши на два мільйони більше від своїх конкурентів. Фонд очікує від переможців аукціону швидкого підписання договорів і перерахунку коштів.

Згідно з даними Опендатабот, кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи є Тимур Рискін, який проживає у Сполучених штатах Америки, а саме у штаті Ілліонойс, Нортбрук.

Фонд держмайна продав Укртелефільм за понад п'ять мільйонів гривень - рис. 1

Історія податкового боргу компанії показує, що станом на 1 квітня 2018 року в компанії був податковий борг до держбюджету у розмірі 105 000 грн.

Фонд держмайна продав Укртелефільм за понад п'ять мільйонів гривень - рис. 2

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі продали машинобудівний завод.

Теги: