Фонтану біля ЦУМу не буде: дорого та заважатиме метро

Петиція з вимогою демонтувати карусель біля ЦУМу отримала відповідь від міської ради. Про це повідомляє Відкритий.

Раніше ми розповідали, що петиція набрала необхідну для розгляду тисячу підписів на ресурсі Єдиної системи місцевих петицій. За словами автора петиції, центр міста більше потребує встановлення зони відпочинку із фонтаном і деревами, аніж не надто популярного атракціону. Карусель пропонують демонтувати та перенести її до парку імені Лазаря Глоби.

Після цього, згідно з процедурою, петицію розглянула група юристів, економістів і архітекторів. Експерти обговорили питання перед винесенням його на розгляд сесії міської ради.

У підсумку члени комісії дійшли висновку, що вимоги петиції не можуть бути вписані у вже наявний план реконструкції центру Дніпра, тому виносити це питання на порядок денний сесії не будуть.

Заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко у свою чергу також прокоментував висновки експертів. Так, за його словами на це необхідна велика сума грошей із міського бюджету. Навіть якщо встановити фонтан, це буде ненадовго, адже там незабаром будуть виводити вихід для метро.

Не залишився осторонь і головний архітектор Дніпра Дмитро Волик. Він зазначив, що петиція робочій групі сподобалась. З огляду на це, вони навіть готові запросити її автора для подальшого обговорення долі центральної площі Дніпра.

Фонтану біля ЦУМу не буде: дорого та заважатиме метро - рис. 1

Теги: