Форум «Молодь Дніпра» збере понад 400 учасників – Відкритий

Форум «Молодь Дніпра» збере понад 400 учасників

7-го вересня у Дніпрі відбудеться третій масштабний форум «Молодь Дніпра-2019». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Дніпровської міської ради.

Учасниками форуму стануть понад 400 молодих людей, які протягом дня працюватимуть у секціях з експертами за такими напрямами як digital (СММ, медіа і медіа-грамотність, діджиталізація, молодіжні медіа, розробка особистісного бренда та бренда компанії); вибір і маніпуляції (політичні технології, маніпуляції, вибори, аналітичне мислення); безвіз (можливості і гранти для молоді, туризм у Дніпрі, інфраструктура міста); ринкові відносини (бізнес, мотивація, ініціативи, творчість, приклади вдалих стартапів) та відкрита влада (механізми взаємодії громадськості та органів місцевого самоврядування).

«Для роботи форуму створимо усі належні комфортні умови. Такі заходи завжди проходять у живому форматі спілкування. Сподіваємося, і цьогорічний майданчик форуму дасть можливість молоді реалізувати свої ідеї. Ми, міська влада, завжди відкриті для діалогу та співпраці. Це доведено вже багатьма спільними проєктами. Тому запрошуємо усіх охочих молодих людей на форум «Молодь Дніпра», — сказав заступник міського голови Олександр Шикуленко під час прес-конференції 28-го серпня, яка відбулась у незвичному форматі: на дивані, але під девізом «НеДиван».

За словами посадовця, цей девіз закликає молодь не сидіти на дивані, не висловлювати думки лише у соцмережах, а почати активно діяти на яву, взятися за ту чи іншу справу:

«Вставайте з дивана і дійте!», — наголосив заступник Бориса Філатова.

Серед експертів форуму «Молодь Дніпра-2019» — Олексій Дубілет, Денис Мінін, Даниїл Ясинський, Анастасія Володченкова та інші. Реєстрація на форум триває.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпрі 29-го серпня трамвай №9 закінчить свою роботу раніше.

Теги:

Оцените этот материал: