Фотопроєкт «ОсобливаЯ» шукає нових героїнь на Дніпропетровщині

Фотопроєкт «ОсобливаЯ» шукає нових героїнь на Дніпропетровщині. Про це в інтерв’ю Відкритому розповіла кураторка проєкту Олександра Полянчикова.

“ОсобливаЯ” — це проєкт соціальної дії: офлайн- та онлайн-фотовиставка з історіями 14 жінок, що руйнують стереотипи в українському суспільному житті. Героїні проєкту — це жінки, котрі реалізували себе в традиційних для нашого суспільства чоловічих професіях.

«Ідея проєкту народилась в ході спільного проходження нашою командою (це п’ятеро жінок і один чоловік) Табору активних громадян, який є частиною програми House of Europe. Наша мета — розширення образу жінки в українському суспільстві для досягнення гендерної рівності в різних сферах суспільного життя. Ми фокусуємо суспільну увагу на жіночих постатях, які є візитівкою, прикладом, символом жіночої сили та свободи», — пояснює Олександра Полянчикова.

Проєкт отримав нагороду. Фотовиставка «ОсобливаЯ» посіла почесне ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі «Золотий фліпчарт».

«Наразі ми знаходимося на стадії пошуку фінансування і раді оголосити, що проєкт «ОсобливаЯ» було подано на отримання гранту за програмою «Молодь змінить Україну 2020». Також нагадуємо, що ми постійно шукаємо нових героїнь для проєкту (так само як і нові локації для виставки), тож якщо ви знаєте особливих особистостей з незвичайними професійними або життєвими історіями, або самі є такою людиною і бажаєте стати героїнею нашого проєкту, повідомте нам, і ми зробимо все можливе для вашого залучення», — говорить Олександра Полянчикова.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Театр драми та комедії Дніпра перетворився в сучасний Драміком

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

 

Теги: , ,