Фронт волонтерів – Юлія Дмитрова про потреби, допомогу з-за кордону та песиків

Допомога всім, кому це потрібно. Волонтерський штаб у Дніпрі вже 49 день війни тримає фронт у тилу – координує більше 10 напрямків роботи: починаючи від потреб захисників, закінчуючи порятунком тварин. Наразі робота на 100% систематизована.

Про це Відкритому розповіла координаторка штабу волонтерів Дніпра Юлія Дмитрова. 

Юлія Дмитрова

Юлія Дмитрова

Понад 500 волонтерів-координаторів волонтерського штабу у Дніпрі працюють щодня без вихідних. Ще 2 тисячі людей у резерві – їх викликають коли є та чи інша потреба.

На сьогодні Дніпро є транзитним хабом у тилу, й всі переселенці зі сходу країни їдуть спочатку до нас. Це, беззаперечно додає роботи волонтерському руху в рази. Лише під координацією штабу діє 40 шелтерів для вимушено переміщених осіб. За словами Юлії Дмитрової, Дніпро наразі справляється зі всіма запитами.

Зростають потреби й захисників, адже дедалі більше чоловіків та жінок долучаються до ЗСУ та ТРО, й дістати амуніцію та обмундирування дедалі складніше. З-за кордону з найближчих країн волонтери майже викупили всю військову амуніцію.

«Коштів також наразі в цілому вистачає. Так, трохи припинилися великі фінансові вливання від міжнародної спільноти, однак все ще нас не покидають. Ми звертаємося до світових фондів, консульств. Місцевий бізнес у Дніпрі наразі трохи змінив допомогу: не грошима, а фізично, їжею, водіями, речами й так далі. Звичайно, люди втомлюються й гроші закінчуються. Однак, все одно ми справляємося», – розповіла координаторка штабу волонтерів Дніпра Юлія Дмитрова.

Детальніше про потреби, допомогу з-за кордону та врятованих тварин дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В батальоне днепровской теробороны появился четырехлапый воин (Фото).

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре. 

Теги: , , , , ,