Голівуд у Дніпрі: профі кіноіндустрії проведуть майстер-класи для дніпрян

Дніпрянам покажуть інноваційні фільми та профі кіноіндустрії проведуть майстер-класи. Про фестиваль «KINNOVATION» в інтерв’ю Відкритому розповіли організатори фестивалю інноваційного кіно Ілля Свідлер та Вікторія Гуртова.

Голівуд у Дніпрі: профі кіноіндустрії проведуть майстер-класи для дніпрян - рис. 1

У Дніпрі 8, 9, 10 жовтня відбудеться перший у Європі фестиваль інноваційного кіно «KINNOVATION», де будуть продемонстровані фільми, зняті на смартфон, кіно зі спецефектами, 3D-кіно та VR-фільми 360° градусів з України, Бельгії, Франції та Німеччини. У програмі: покази, майстер-класи від спеціалістів з України та США, пітчинг кіностартапів, цікаві зустрічі та дискусії.

«Якщо ви просто любите гарне кіно та цікавитесь інноваціями, ми запрошуємо відвідати фестиваль. Це велика подія не лише для Дніпра та України, а й для Європи. На наш фестиваль було надіслано більше 1000 фільмів, з яких для показів ми відібрали найкращі!», — розповіла Вікторія Гуртова.

«На цей фест ми запросили неймовірних зіркових гостей — профі світової кіноіндустрії, які проведуть майстер-класи для дніпрян. Сергій Машевський, наприклад, робив постпродакшн для Мадонни та Ariana Grande. Любомир Левицький —  режисер, відомий фільмами «Штольня» та «Тіні незабутих предків». Це значна подія, бо таких гостей не просто було запросити», — розповів Ілля Свідлер.

З 2015 року 250 молодих дніпрян вже долучились до програм організації «Cinemahall» та вже пройшли навчання в європейських країнах у спеціалістів міжнародного рівня. Як долучитись до грантових проєктів по обміну дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Президент Зеленский назначил новых судей в Днепропетровской области.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,