Голуб сів двічі на руку: отець Андрій з-під Дніпра розповів Відкритому про добру вісточку  

Відкритий поспілкувався зі священником з-під Дніпра, який евакуює людей з Харкова, про добру звістку – йому сів на руку білий голуб (символ миру). Отець Андрій Пінчук розповів через відеозв’язок, як це відбулося та чого насправді міг хотіти птах надії від священнослужителя.

Андрій Пінчук

Андрій Пінчук

Андрій Пінчук відомий на Дніпропетровщині, а тепер й по всій Україні, як чоловік – який разом з побратимами рятують людей з Харкова. Під час однієї із таких поїздок — сталося диво, відео якого собі поширили на сторінку більше 15 тисяч людей.

 

«Це було дуже смішно, якщо чесно. Ми стояли там у Харкові біля Барабашова, й цей голуб просто летів зі спини й водій, який стояв навпроти мене – він пригнувся бо голуб дуже швидко летів. Птах просто сів на руку мені.  Я сказав хлопцю «о, диви, сів, знімай». А коли він знімав, у мене на телефоні стоїть рингтон колокола, й мені хтось почав дзвонити. Це так співпало. Мене це в складний день втішило. А так, знаєте, під час отаких війн – будь-які такі добрі маленькі звістки додають оптимізму, сил та примушують посміхнутися, аби не збожеволіти в такому світі. Й мені приємно, що ця історія так у людей відгукнулася надією. А так, я гадаю голуб просто дуже зголоднів, там же в місті птахів годують, а тут вулиці порожні», – розповів священник з-під Дніпра Андрій Пінчук.

За словами отця Андрія, білий голуб сідав двічі на руку священникові. Він нагодував птаха.

На сьогодні отець Андрій з друзями до Дніпра евакуював понад 600 осіб.

Про війну та релігію – детальніше дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Как в Днепре наказывают мародеров (Фото).

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , , , , , , , ,