Google запускає можливість входу до своїх сервісів за відбитком пальця

Компанія Google додала в один зі своїх веб-сервісів нову функцію, яка дозволяє зайти до нього за відбитком пальця, не вводячи паролів. Про це Відкритий дізнався з повідомлення Google.

Замість введення паролів користувач може використати методи блокування, що доступні на смартфонах з Android — сканування відбитку пальця чи графічний ключ.

Спочатку користувач повинен зареєструвати відбиток пальця на своєму пристрої. Потім увійти до Google Chrome і на сторінку passwords.google.com.ua. Під час входу браузер запитає в операційної системи телефону підтвердження відбитку пальця чи графічного ключа.

У компанії зазначили, що відбиток пальця не буде надсилатися на сервери Google. Він зберігатиметься на пристрої. Сервери Google отримуватимуть лише підтвердження того, що відбиток правильний.

Наразі така функція доступна на пристроях Pixel і телефонах з операційною системою Android 7+ для входу до менеджера паролів. Також компанія планує додати цю функцію в інші сервіси.

Google запускає можливість входу до своїх сервісів за відбитком пальця - рис. 1

 

Нагадаємо, раніше ми писали, що Google додав можливість перекладати з української на більш ніж 100 мов за допомогою камери.

Теги: