Готелі та санаторії чекають масштабні перевірки після пожежі в Одесі

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив негайно розпочати масштабні перевірки готелів та санаторіїв після пожежі в Одесі. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на його сторінку у Facebook.

Володимир Гройсман відреагував на трагедію, що сталася 17-го серпня, вночі в одеському готелі «Токіо стар», що розташований на вулиці Водопровідна. Так, займання виникло близько першої години ночі на другому поверсі будівлі. Полум’я охопило площу у двісті квадратних метрів. Під час пожежі евакуювали 136 відпочивальників, врятували сімох, ще десять отримали травми. У приміщенні рятувальники знайшли тіла восьми загиблих.  У зв’язку із цим, Володимир Гройсман доручив негайно розпочати масштабні перевірки місць відпочинку громадян, передусім готелів і санаторіїв.

Готелі та санаторії чекають масштабні перевірки після пожежі в Одесі - рис. 1

«Доручаю негайно розпочати масштабні перевірки місць відпочинку людей — передусім готелів і санаторіїв. Власники і керівники таких об’єктів мають нести повну відповідальність за безпеку людей, а винних слід покарати», — написав Гройсман.

Прем’єр України також висловив співчуття рідним загиблих та подякував рятувальникам, які боролися з вогнем і врятували багато людей.

Також на цю ситуацію на своїй сторінці у Facebook відреагував президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що за те, що сталося, понесе покарання власник готелю.

Готелі та санаторії чекають масштабні перевірки після пожежі в Одесі - рис. 2

Як повідомили у Міністерстві внутрішніх справ, наразі вже відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 270 Кримінального кодексу України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки).

Теги: