Громадський транспорт Дніпра на карантині: як працюють спецперепустки

Про користування громадським транспортом під час карантину говорили з завідуючим сектором контролю та моніторингу департаменту транспорту Дніпровської міськради Іваном Васючковим у пресцентрі каналу «Відкритий».

26 березня у місті Дніпро було призупинено роботу громадського транспорту через карантинні заходи. Трамваї, тролейбуси та автобус почали працювати в режимі спецперевезень.

«Транспортом користуються працівники структур, які забезпечують життєдіяльність мешканців Дніпра. Ми зберегли 9 трамвайних, 11 тролейбусних та 12 автобусних маршрутів.  Разом — 32 спеціальних маршрутів для перевезення пасажирів. Для цього ми задіяли 242 транспортні засоби та ввели режим спеціального квитка. Було надруковано близько 120 тисяч таких квитків. Проте, поки не всі ще їх отримали. І ми додруковуємо додаткові проїзні,» — розповідає Іван Васючков. 

DSC 0138 3

 

Оскільки не всі працівники змогли отримати спеціальні квитки, вони мали змогу їздити за своїми посвідченнями поліцейських, медиків, тощо. Проте, вже від четверга 2 квітня, скористатися своїми посвідченнями буде неможливо. Тільки спецквиток.

«Також нас вдалося усунути проблему доставки людей завдяки тому, що додали тролейбуси 2, 21. Тому зараз на зупинках пасажири чекають спецтранспорт від 15 до 40 хвилин,» — сказав Іван Васючков.

Нагадаємо, що через карантинні заходи, кабінет міністрів України призупинив роботу громадського транспорту. Такі вимушені міри діятимуть до кінця карантину або до особливого розпорядження центральної влади.

Теги: