Гвардійців у Кривому Розі нагородили за найкраще виконання пісень Скрябіна

Криворізьких військовослужбовців нагородили на фестивалі за найкраще виконання пісень Скрябіна. У своїй номінації вони посіли перше та третє місця. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби військової частини 3011 Національної гвардії України.

У Кривому Розі кілька років поспіль організовують фестиваль авторської пісні та поезії імені Кузьми Скрябіна. Цей захід започаткували до дня народження виконавця. Таким чином, біля сходів Палацу молоді та студентів збираються співаки, поети та виконавці композицій. Цьогоріч у номінації «Найкраще виконання пісень Кузьми Скрябіна» призові місця посіли військовослужбовці Дар’я Охотенко та Олександр Сухарський.

Слід нагадати, що український співак та композитор Андрій Кузьменко, який також відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув у ДТП ще у 2015-му році. Життя артиста обірвалося несподівано, тому зараз шанувальники творчості з різних куточків України влаштовують різноманітні заходи у пам’ять про нього. Наприклад, вчора, у день, коли Скрябіну повинно було виповнитися 51 рік, у Кривому Розі влаштували автопробіг до місця гибелі музиканта.

А раніше у Дніпрі громадяни зверталися до міської влади з проханням назвати одну із вулиць міста на честь Кузьми Скрябіна. Петицію підтримали 1 000 підписантів із 1 000 необхідних.

Гвардійців у Кривому Розі нагородили за найкраще виконання пісень Скрябіна - рис. 1

Загальне фото на згадку.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпропетровській області відбудеться автопробіг у пам’ять про Скрябіна.

Теги: