Історія грузина, який не лишив Україну, а допомагає людям у гарячих точках

Міро Ванадзе – грузинський спортсмен, який останні 4 роки живе в Україні та будує тут кар’єру, не полишив свою нову Батьківщину в важкі воєнні часи. Чоловік разом зі своєю діаспорою нині в Києві роздає людям хліб та готов «зустрічати» спільного ворога.

Відкритий поспілкувався з грузинським спортсменом через відеозв’язок.  

Міро Ванадзе

Міро Ванадзе

Подбай про ближнього! Грузинський спортсмен – допомагає людям в найгарячіших точках бойових дій Києва. Боєць ММА, Міро Ванадзе, який останні 4 роки живе в Україні, разом з грузинською діаспорою, згуртувалися та роблять усе можливе аби захистити країну: печуть хліб, роздають харчі людям та стоять напоготові зустріти ворога. В інтерв’ю Відкритому спортсмен розповів, що відчуває себе українцем, а Україну – другою Батьківщиною.

«Мне мама каждые пол часа звонит и спрашивает почему я не в Грузии. Почему? Это любовь к Украине, и я не могу ее оставить и сбежать. Украина дала мне много, здесь я построил карьеру. И здесь дом. И каждый украинец, который страдает – это и для меня боль, поэтому я остался и чем могу помогаю», – рассказал грузинський спортсмен Міро Ванадзе.

Міро Ванадзе у 2020 році давав інтерв’ю в пресцентрі телеканалу Відкритий, тоді презентував Міжнародний турнір зі змішаних бойових єдиноборств. Дніпрo спортсмен любить особливо.

Міро Ванадзе

Міро Ванадзе

Повну версію нового інтерв’ю з грузинським спортсменом дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: В Днепре обновили список городских бомбоубежищ и их интерактивную карту.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , , ,