Іван Васючков пояснив чому деякі вечірні рейси у Дніпрі скасовуються  

Пасажиропотік у Дніпрі досі не досягнув довоєнних часів. А електротранспорт набирає все більшої популярності.

Про це Відкритому розповів головний спеціаліст департаменту транспорту та транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.

Іван Васючков

Іван Васючков

Пасажиропотік у транспорті Дніпра кожні два тижні змінюється. У квітні зріс, а у травні знов знизився. Наразі ж, начебто стабілізувався та дорівнює 52% від довоєнного часу. На електротранспорті ситуація краща, там скорочення пасажиропотоку на 30-40%. Йому містяни наразі надають більше переваги, пояснив представник Дніпровської міськради.

У Дніпрі в кілька разів збільшився інтервал руху транспорту. Однак, така тенденція спостерігається в основному в обідні години і на деяких маршрутах. Вимушені зміни – через кризу з пальним. Це не системно, пояснює Іван Васючков. Електротранспорт ходить за розкладом, а іноді навіть частіше. Таким чином, перекриває збільшення інтервалу руху на деяких маршрутах.

Через кризу з паливом можуть зриваються й вечірні останні рейси, бо у водіїв просто в кінці дня закінчується дизельне пальне та бензин.

«Ранкові автобусні рейси здійснюються стовідсотково, бо всі їдуть на роботу. А от вечірні іноді можуть відмінятися. Наразі через комендантську годину водій завершує працювати о 20:30 – 21:00 аби повернути транспорт в АТП. Поки що ми не можемо відтворювати маршрути о 22:00 або 22:30», – розповів Іван Васючков.

Також, Іван Васючков анонсував зміни у транспортній інфраструктурі Дніпра.  Через зменшення пасажиропотоку деякі маршрути будуть скорочувати, скасовувати, а деякі, навпаки – створювати.

«Наприклад, 100 маршрут відкатався з початку війни близько місяця показав, що навіть однієї маршрутки там багато. Це від житломасива Західного до Тополя. Автобуси А та Б ми плануємо відновити, але зараз тролейбуси перекривають весь попит пасажирів цього маршруту», – пояснив головний спеціаліст.

У департаменті транспорту пропонують пасажирам маршрутів №№9, 77, 92, 141 визначити, який варіант для них більш прийнятний:

1) збільшення тарифу на проїзд до 15 гривень та повернення кінцевих зупинок до центру міста;

2) збереження вартості проїзду за скороченим маршрутом.

Більшість пасажирів, за словами Васючкова, проголосували за перший варіант та скоріш за все тариф таки збільшать, повернувши кінцеву зупинку до центру міста.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Официально: в Днепре до конца лета стоимость проезда в маршрутках могут повысить до 20 гривен.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,