Кандидат в Президенти Дерев’янко підтримав автопробіг за доступні авто в Дніпрі (ФОТО, ВІДЕО)

Кандидат в Президенти від партії «ВОЛЯ», народний депутат Юрій Дерев’янко, взяв участь в автопробігу за 10% розмитнення від вартості автомобіля, який відбувся в Дніпрі.

Учасники акції проїхали колоною містом від вулиці Нижньодніпровської до Запорізького шосе. Вони запалили фаєри, сигналили та тримали плакати з вимогою запровадити 10% розмитнення.

Активісти стверджують, що підтримують людей, які ще не встигли розмитнити свої машини та не в змозі це зробити за «драконівськими» тарифами, які встановила влада.

Кандидат в Президенти Дерев’янко підтримав автопробіг за доступні авто в Дніпрі (ФОТО, ВІДЕО) - рис. 1

Юрій Дерев’янко підкреслив, що мова йде не лише про автомобілі на європейській реєстрації, а про усі автомобілі, адже кожен українець повинен отримати змогу придбати доступне авто, або змінити старий автомобіль на новий.

«Наша воля — 10% розмитнення. Це єдині, однакові умови для всіх громадян України. Ми на порозі великих змін в країні. А це означає, що чим більше громадян України має чітку єдину позицію, тим більше політики на всіх нас будуть звертати увагу», — підкреслив Дерев’янко.

Під час заходу Юрій Дерев’янко підкреслив, що закони про розмитнення, які були ухвалені в минулому році, не вирішили проблеми авто на європейській реєстрації, а лише більше її поглибили.

Дерев’янко нагадав, що разом з автомобілістами розробив два законопроекти № 9518 і 9519, які впроваджують єдине правило для всіх українців – 10% розмитнення від вартості автомобіля плюс плата в пенсійний фонд при перереєстрації і все.

«Це означає, що в державний бюджет за нашими законами протягом одного року надійде 23 мільярди гривень, з них 14,2 млрд гривень від розмитнення та понад 8 млрд грн – це ПДВ і акциз з палива, яке ці автомобілі споживають за один рік», — порахував Юрій Дерев’янко.

Кандидат в Президенти Дерев’янко підтримав автопробіг за доступні авто в Дніпрі (ФОТО, ВІДЕО) - рис. 2

Кандидат в Президенти Дерев’янко підтримав автопробіг за доступні авто в Дніпрі (ФОТО, ВІДЕО) - рис. 3

За словами політика, автомобіль – це не розкіш, а засіб бути економічно активними, заробляти гроші на себе і свої родини для кожного українця.

Напередодні виборів Дерев’янко закликав людей голосувати не за так званих «прохідних» кандидатів, яких нав’язують українцям, а за власні цінності, ідеї, переконання і погляди.

Кандидат в Президенти Дерев’янко підтримав автопробіг за доступні авто в Дніпрі (ФОТО, ВІДЕО) - рис. 4

Нагадаємо, 31 січня Юрій Дерев’янко зареєстрував в парламенті законопроекти № 9518 та № 9519 щодо спрощення оподаткування транспортних засобів та встановлення ставки оподаткування 10% від вартості автомобіля. Співавторами законопроектів стали понад 80 представників ініціативних груп з більшості регіонів України.

Раніше автопробіги за доступні авто за участі Юрія Дерев’янка відбулись в Полтаві, Кременчуці, Вінниці, Одесі, Чернігові, Львові, Харкові та Рубіжному.

Теги: