Кіберполіцейські Дніпропетровщини цьогоріч відбили в Інтернет-просторі майже 36 000 атак

З початку року ІТ-вартові Дніпропетровщини відбили майже 36 000 кібератак. Це вдесятеро більше, ніж зазвичай. Ворог запускав програми-шпіони, аби проникнути до серверів органів державної влади. Спроби заблокували фахівці обласної військової адміністрації, Нацполіції та СБУ.

Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської ОВА Іван Начовний, передає Відкритий.

Кіберполіцейські Дніпропетровщини цьогоріч відбили в Інтернет-просторі майже 36 000 атак - рис. 1

«Дніпропетровщина тримає оборону на усіх фронтах. Найбільше кібератак було напередодні повномасштабної війни. Ворог намагався отримати доступ до офіційних баз даних. Діяв переважно через електронні листи. Після мусованих нападів ми посилили кіберзахист регіону, і противник втратив запал», – зазначив Іван Начовний.

Він додав, що чинити опір в онлайн-війні може будь-хто. Заради власної інформаційної безпеки краще не відкривати файли від незнайомців в електронній пошті та у месенджерах. Листування – одразу видаляти.

Можна вступити до ІТ-армії. Для цього – підписатися на Телеграм-канал «IT ARMY OF UKRAINE». Там отримати завдання. Вони різної складності, тож приєднатися може кожен. Навіть ті, хто не знається на ІТ-технологіях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Як вагітним українкам оформити декретну довідку, якщо вони поїхали за кордон.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: ,

Підпишись на Відкритий: