Колективний імунітет майже 50% — ситуація з вакцинацією від COVID-19 на Дніпропетровщині

Забули про ковід? А він є! Звісно, наразі всі ми думаємо лише про війну. Купуємо гречку, замість масок та не дотримуємося жодних правил захисту свого здоров’я. Однак, COVID-19 нікуди не подівся. За словами медиків, цифри нових випадків стали меншими, проте це не означає, що люди перестали хворіти. Проте не звертаються до лікарів, й часто це призводить до важких форм перебігу хвороби.  

Про це Відкритому розповів завідуючий відділенням методроботи та планування обласного центру громадського здоров’я Юрій Корягін.

Юрій Корягін

Юрій Корягін

За статистикою від обласного центру громадського здоров’я, цифри знизилися за останні декілька місяців. Так, 10 квітня на Дніпропетровщині було виявлено 32 випадки, а от 11 квітня – 153 людини захворіло на COVID-19.

Наразі на Дніпропетровщині знижується захворюваність також через вакцинальну кампанію. За підрахунками, близько 50 % мешканців області імунізувалися двома дозами.

«Так, статистичні дані страждають, однак все одно – хворих поменшало. Та COVID-19 стабільно все ще виявляється у нашому регіоні. Тому, рекомендуємо щепитися, адже вакцина на Дніпропетровщині є, її вдосталь навіть переселенцям, які до нас їдуть. Імунізуватися можна в будь-якому центрі чи пункті вакцинації. Для цього має бути лише паспорт. Окрім цього, ми ще очікуємо поставку вакцини в нашу область найближчим часом», – пояснив завідуючий відділенням методроботи та планування обласного центру громадського здоров’я Юрій Корягін.

Детальніше дивіться у відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Салон красоты стал домом для переселенцев: днепровский волонтер помогает украинцам, бежавшим от войны.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: ,