Коломойський розповів, коли вперше обговорив із Зеленським його участь у президентських виборах

Олігарх Ігор Коломойський розповів, коли з’явилася кандидатура Володимира Зеленського на участь у президентських виборах. Про це розповідає Відкритий із посиланням на його інтерв’ю РБК.

Ігор Коломойський зазначив, що вперше порушив питання участі Володимира Зеленського в президентських виборах після виходу на екрани другого сезону серіалу «Слуга народу».

«У 2017 році, коли вийшов другий сезон серіалу, ми про це [участь Зеленського у виборах президента, — ред.] впритул говорили. Але він [Зеленський, — ред.] ще не прийняв рішення, тому що сім’я, дружина, діти, батьки — і все не так просто. Для себе остаточне рішення він, думаю, прийняв минулого літа», — заявив він.

Однак Коломойський припустив, що сам Володимир Зеленський вже замислювався про президентські вибори у 2013 або 2014 році, одразу після того, як розпочав роботу над серіалом «Слуга народу». У серіалі гарант зіграв головну роль — вчителя, який переміг на президентських виборах.

«Тепер, якщо назад відмотувати, я так думаю, що, коли [Юрій] Костюк писав сценарій, вірус президентства почав гуляти в їхніх умах. В результаті красиво вийшло», — додав олігарх.

Коломойський розповів, коли вперше обговорив із Зеленським його участь у президентських виборах - рис. 1

Теги: