Комфортні умови для навчання створюють дітям у Верхньодніпровському районі

Завдяки депутату обласної ради Геннадію Войтову на Верхньодніпровщині пройшла реконструкція декількох навчальних закладів.

Поки діти на літніх канікулах — є можливість закінчити будівельні роботи. У селі Ганнівка Верхньодніпровського району на фінальному етапі реконструкція опорної школи. Сотня учнів зайде до відновлених класів вже 1 вересня. Голова Ганнівської сільської ради стверджує: капітальний ремонт відбувся завдяки допомозі обласного депутата Геннадія Войтова.

«Генадія Олександровича я знаю протягом п’яти років. Можу з впевненістю сказати, що він — людина слова. Він допомагав нам у реконструкції будинку культури. Ми замінили вікна на пластикові, повністю оновили сцену, привели до ладу фасад. На той час цей ремонт нам був дуже необхідний. А зараз йде реконструкція Ганнівського НВК. Великі кошти виділяються з обласного бюджету, і все це заслуга Геннадія Войтова», — каже голова Ганнівської сільської ради Юрій Сидоренко.

У школі створять інклюзивно-ресурсний центр, там із дітьми з особливими потребами працюватимуть логопед і психолог. Приділили увагу і обладнанню їдальні та актового залу. Будівельники наголошують, що відтепер будівля стане більш енергоефективна, і витрати на опалення будуть мінімальними. Цьому посприяють новенькі вікна та утеплений фасад.

«Ми змінили майже все, від зовнішнього фасаду до проведення нових комунікацій. Кожний етап роботи Геннадій Войтов контролював особисто. З його відповідальним ставленням до бюджетних коштів я зіткнувся ще під час реконструкції дитячого садочка у селі Бородаєвка. Перевіряти хід ремонту він приїжджав неодноразово. На цей раз нічого не змінилося», — зазначає прораб Сергій Покийгоройський.

На реконструкції цієї школи Геннадій Войтов не зупинився. Депутат обласної ради домігся виділення коштів на ремонт ще двох навчальних комплексів у містечку Верхівцеве.  Найбільший навчальний заклад Верхньодніпровського району — НВК №1 — осучаснили вперше за 80 років. У школі зробили масштабний ремонт вартістю у 70 мільйонів гривень. Про значну допомогу для району з боку Геннадія Войтова з вдячністю говорять очільники розташованих поряд міст. Відзначають, за три роки на посаді обласного депутата він домігся чималих грошових вливань для покращення інфраструктури Верхньодніпровщини.

 

Теги:

Оцените этот материал: