Комфортні умови для навчання створюють дітям у Верхньодніпровському районі

Завдяки депутату обласної ради Геннадію Войтову на Верхньодніпровщині пройшла реконструкція декількох навчальних закладів.

Поки діти на літніх канікулах — є можливість закінчити будівельні роботи. У селі Ганнівка Верхньодніпровського району на фінальному етапі реконструкція опорної школи. Сотня учнів зайде до відновлених класів вже 1 вересня. Голова Ганнівської сільської ради стверджує: капітальний ремонт відбувся завдяки допомозі обласного депутата Геннадія Войтова.

988654

«Генадія Олександровича я знаю протягом п’яти років. Можу з впевненістю сказати, що він — людина слова. Він допомагав нам у реконструкції будинку культури. Ми замінили вікна на пластикові, повністю оновили сцену, привели до ладу фасад. На той час цей ремонт нам був дуже необхідний. А зараз йде реконструкція Ганнівського НВК. Великі кошти виділяються з обласного бюджету, і все це заслуга Геннадія Войтова», — каже голова Ганнівської сільської ради Юрій Сидоренко.

viapaia

У школі створять інклюзивно-ресурсний центр, там із дітьми з особливими потребами працюватимуть логопед і психолог. Приділили увагу і обладнанню їдальні та актового залу. Будівельники наголошують, що відтепер будівля стане більш енергоефективна, і витрати на опалення будуть мінімальними. Цьому посприяють новенькі вікна та утеплений фасад.

12345

«Ми змінили майже все, від зовнішнього фасаду до проведення нових комунікацій. Кожний етап роботи Геннадій Войтов контролював особисто. З його відповідальним ставленням до бюджетних коштів я зіткнувся ще під час реконструкції дитячого садочка у селі Бородаєвка. Перевіряти хід ремонту він приїжджав неодноразово. На цей раз нічого не змінилося», — зазначає прораб Сергій Покийгоройський.

Bezymyannyj kollazh e1562692036642

На реконструкції цієї школи Геннадій Войтов не зупинився. Депутат обласної ради домігся виділення коштів на ремонт ще двох навчальних комплексів у містечку Верхівцеве.  Найбільший навчальний заклад Верхньодніпровського району — НВК №1 — осучаснили вперше за 80 років. У школі зробили масштабний ремонт вартістю у 70 мільйонів гривень. Про значну допомогу для району з боку Геннадія Войтова з вдячністю говорять очільники розташованих поряд міст. Відзначають, за три роки на посаді обласного депутата він домігся чималих грошових вливань для покращення інфраструктури Верхньодніпровщини.

 

Теги: