Корбан пропонує підвищити зарплатню військовослужбовцям і впровадити для них страхування життя

Колишній лідер партії УКРОП Геннадій Корбан запропонував збільшити заробітню платню військовослужбовцям та впровадити страхування їх життя. Про це повідомляє Відкритий.

Подібна пропозиція у Геннадія Корбана виникла після того, як президент України Володимир Зеленський на зустрічі з керівництвом Служби безпеки України поставив завдання боротися з корупцією, а також після появи повідомлень у засобах масової інформації про затримання корупціонерів на отриманні великих сум грошей.

«Цікаво, що думають люди на передовій, дивлячись на всі ці покривала з акуратно розкладеними купюрами, що зеленіють з екранів ТБ і сторінок новинних сайтів. Якими очима вони дивляться на все це …. Адже справа не стільки у корупціонерах, вони будуть завжди. Проблема у тому, що хтось повинен гинути за двадцять тисяч гривень на місяць, не маючи при цьому ні страховки життя, ні гарантії на майбутнє для своїх сімей», — пише Геннадій Корбан.

Корбан пропонує підвищити зарплатню військовослужбовцям і впровадити для них страхування життя - рис. 1

З огляду на це, він звернувся до нової команди, яка сьогодні при владі та повинна задуматися про дану проблему. Для покращення ситуації він пропонує підняти оплату військовослужбовцям на передовій у два, а то і в три рази, тобто до 40-60 тисяч, і зробити страхування життя на суму 1,5-2 мільйони гривень.

«Повірте, це сущі копійки для бюджету країни. І як би дивно це не звучало, але подібні заходи підвищать бойовий дух і дозволять зміцнити бажання захищати Україну», — підсумував Геннадій Корбан.

Теги: