Коронавирус не пройдет: ПЦУ утвердила молитву против COVID-19 – Відкритий

Коронавирус не пройдет: ПЦУ утвердила молитву против COVID-19

Синод Православной церкви Украины утвердил общий текст молитвы на время пандемии коронавируса. Об этом корреспонденты “Відкритого” узнали на сайте ПЦУ.

Коронавирус не пройдет: ПЦУ утвердила молитву против COVID-19

“Синод призвал епископат, духовенство и паству с внимательностью и пониманием отнестись к рекомендациям, решениям и мерам со стороны государства и органов местного самоуправления и здравоохранения в связи с введением в Украине карантинных мероприятий из-за угрозы распространения коронавируса. По этому поводу утвердили соответствующие практические наставления и общий текст молитвы”, – говорится в сообщении.

Текст молитвы от коронавируса

Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей.

Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: В Днепре в больнице Мечникова ввели карантин

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре

Теги:

Оцените этот материал: