Коронавірус: що радять медики Дніпра – Відкритий

Коронавірус: що радять медики Дніпра

Про карантин та коронавірус говорили з лікарем терапевтом вищої категорії Івном Кондратенко в пресцентрі каналу “Відкритий”. 

Коронавірус наробив галасу по всьому світу. Україна та Дніпро зокрема, не стали винятком. З грудня 2019 року в Китаї почалася епідемія нового вірусу. Яка розповсюдилася на інші країни.  В Україні офіційно зареєстровано 3 випадки захворювання.

“На теперішній час заховарюваність в Китаї стрімко зменшується. Завдяки карантинним заходам. Проте, у світі захворюваність зростає. Тому Україна цілком вчасно вживає заходів карантину,” – говорить Іван Кондратенко.

Кабінет міністрів запровадив карантин по всій країні на 3 тижні. Але кордони з іншими країнами не закрили. Аеоропорти працюють в шатному режимі. Це, на думку лікарів, різко негативно впливає на розповсюдження вірусу.

“Перші ознаки коронавірусу – це біль у горлі, температура, сухий кашель та затруднене дихання. Це нагадує звичайне ГРВІ. Людина, яка відчула себе хворою впершу чергу повинна самоізолюватися, звернутися до лікаря та не панікувати”, – сказав пан Іван. 

А щоб уникнути ризиків захворювання медики радять частіше мити руки з милом, користуватися антисептичними засобами та уникати великих скупчень людей. А також уникати контактів з людьми, які нещодавно повернулися  з-за кордону.

 

“Хто має нежить, можуть бути впевнені, що це не коронавірус. Ліки, які зараз продаються в аптеках, не допомагають при лікуванні коронавірусу. Але основним гаслом будь-якого хворого має бути – “Захворів – сиди дома”, – говорить Іван Кондратенко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В сети появились рентгеновские снимки легких человека, который умер от коронавирусной инфекции. Об этом корреспонденты “Відкритого” узнали в телеграм-канале.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги:

Оцените этот материал: