Кривий Ріг може залишитися взимку без опалення

Кривий Ріг має найнижчий в Україні рівень розрахунків теплоцентралі за спожитий газ перед Нафтогазом, через що місто не зможе купувати газ для опалення будинків під час наступного опалювального сезону. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на голову Фонду державного майна України Віталія Трубарова.

За його словами, Фонд держмайна планує провести переговори з цього приводу з Нафтогазом.

«У понеділок проводимо зустріч з керівництвом Нафтогазу, на якій мусимо знайти вихід по «Криворізькій ТЦ» і забезпечити місто теплом», — повідомив Трубаров, зазначивши, що місто оплатило лише 56% боргу перед Нафтогазом за газ, при тому що для отримання газу на новий сезон необхідно сплатити 90% боргу.

«Сєверодонецька ТЕЦ», «Херсонська ТЕЦ», «Одеська ТЕЦ», входять в опалювальний сезон за умови, що Кабінет Міністрів своєю постановою дозволить державним ТЕЦ отримати номінацію на газ з рівнем розрахунку не нижче 78%, і такий проєкт постанови вже візується у міністерствах», — додав Трубаров.

За його словами, наразі в Україні лише одна ТЕЦ готова до опалювального сезону — Миколаївська. Водночас «Дніпровська ТЕЦ» має якнайшвидше підписати договір про реструктуризацію свого боргу за газ перед Нафтогазом, інакше на час опалювального сезону не зможе виробляти тепло для громадян.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Верховній Раді буде створено 23 депутатських комітети замість 27.

Теги: