«Круті хлопці» з Дніпра потрапили під особистий контроль керівника Нацполіції

Справа «крутих джиперів» з Дніпра, які в Запорізькій області «підрізали» колону автобусів з дітьми, а потім заблокували автомобіль поліції, що супроводжував колону, потрапила під особистий контроль керівника Нацполіціі. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Національної поліції України.

Як повідомили в поліції Запорізької області, було відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України (ККУ) — «хуліганство» і «втручання в роботу співробітника правоохоронних органів». Виявилося, що обидва фігуранти справи — водії автомобілів «Тойота Прадо» з практично ідентичними номерами — це два брати 35-ти та 36-ти років, які вже раніше потрапляли у поле зору правоохоронних органів.

Братам були вручені повістки до суду та підозри в скоєнні злочину і проведені обшуки, під час яких вилучили мисливську і холодну зброю. За статтями ККУ, за якими звинувачуються брати, їм загрожують терміни від 4 до 5 років позбавлення волі.

Крім того, Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України стало відомо, що брати мають корупційні зв’язки у правоохоронних органах і, ймовірно, спробують «зам’яти справу». Тому цю справу взяв під свій особистий контроль керівник Нацполіції України Сергій Князєв, який запевнив, що винні будуть обов’язково покарані.

«Круті хлопці» з Дніпра потрапили під особистий контроль керівника Нацполіції - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області поліція відкрила кримінальне провадження за вирубку дерев.

Теги: