«Круті хлопці» з Дніпра потрапили під особистий контроль керівника Нацполіції

Справа «крутих джиперів» з Дніпра, які в Запорізькій області «підрізали» колону автобусів з дітьми, а потім заблокували автомобіль поліції, що супроводжував колону, потрапила під особистий контроль керівника Нацполіціі. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Національної поліції України.

Як повідомили в поліції Запорізької області, було відкрито кримінальне провадження за двома статтями Кримінального кодексу України (ККУ) — «хуліганство» і «втручання в роботу співробітника правоохоронних органів». Виявилося, що обидва фігуранти справи — водії автомобілів «Тойота Прадо» з практично ідентичними номерами — це два брати 35-ти та 36-ти років, які вже раніше потрапляли у поле зору правоохоронних органів.

Братам були вручені повістки до суду та підозри в скоєнні злочину і проведені обшуки, під час яких вилучили мисливську і холодну зброю. За статтями ККУ, за якими звинувачуються брати, їм загрожують терміни від 4 до 5 років позбавлення волі.

Крім того, Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України стало відомо, що брати мають корупційні зв’язки у правоохоронних органах і, ймовірно, спробують «зам’яти справу». Тому цю справу взяв під свій особистий контроль керівник Нацполіції України Сергій Князєв, який запевнив, що винні будуть обов’язково покарані.

FB IMG 1561315232803

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області поліція відкрила кримінальне провадження за вирубку дерев.

Теги: