Куди у Дніпропетровській області звертатися, якщо житло постраждало від обстрілів

У Дніпропетровській області зареєстрували майже 250 повідомлень про зруйноване обстрілами житло.

Про це Відкритий повідомляє з посиланням на Дніпропетровську обласну військову адміністрацію.

Власники житла, у яких війна зруйнувала нерухоме майно повністю або частково, можуть звернутися до ЦНАПу. Там допоможуть оформити заяву про збитки. Загалом у центрах адмінпослуг області вже зареєстрували 248 таких повідомлень.

«Під час війни у ЦНАПах почали надавати нову послугу. Там фіксують факти руйнування або пошкодження нерухомості внаслідок бойових дій. Наприклад, житла. Адміністратори консультують людей та допомагають оформити заяву через застосунок «Дія», – зазначив заступник голови Дніпропетровської обласної військової адміністрації Іван Начовний.

Куди у Дніпропетровській області звертатися, якщо житло постраждало від обстрілів - рис. 1

Він додав: заявити про знищення або пошкодження майна необхідно, аби отримати компенсацію. За кожним таким випадком проводять експертизу та оцінюють збитки.

Нині адмінпослуги можна отримати у 62 ЦНАПах Дніпропетровщини. Працює й 17 філій. Загалом – 161 «точка доступу». З початку повномасштабної війни в них надали понад 365,3 тис послуг.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: Розповіді українських жінок з Бучі: у Нідерландах відбулася вистава «Україна. Документи епохи».

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і сторінку Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: , ,