Лаяння під час війни та вбивство ворога – коментар днiпровського священника

Вбивство окупанта вважається подвигом, а фраза «русский корабль, иди…» громадянською позицією та лунає звідусіль. Тож багато віруючих задаються питанням – чи гріх це? 

Про ці та інші релігійні теми під час війни Відкритому розповів настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ у Дніпрі отець Максим. 

отець Максим

отець Максим

За словами священника Максима, захист своєї родини та рідної землі від ворога, який прийшов вбивати та загарбати собі чужу територію – то не гріх.

«В священному писанні говориться, що війна – це зло, проте та людина, яка приходить з війною в дім іншого та робить злодіяння, може та повинен бути покараним. І якщо для цього знадобиться груба сила, то вона може бути застосована. Церква з покон-віків благословляє воїнів на благородний подвиг захисту», – розповів отець Максим.

А от лаятися священник православним не радить.

«Матерне лаяння це неправильне вираження агресії. Господь Бог каже: гнівайтеся, однак не грішіть. Тому, дорогі українці, не треба лаятися. Краще читайте книжки, українську класику, Тараса Шевченка. Не піддавайтеся паніці та агресії»,– закликав настоятель Свято-Покровської церкви УПЦ.

Отець Максим радить молитву за Україну. Повний текст тут.

Детальніше про релігію під час війни дивіться в відео.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Как под Днепром выглядит спецобъект НКВД — место массовых расстрелов.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , , ,