«Лікар на зв’язку»: мешканці Дніпра можуть консультуватися зі спеціалістами онлайн

Відтепер пацієнти можуть обговорювати будь-які актуальні теми, дізнаватися необхідну інформацію та ставити питання лікарю, не виходячи з дому. Про це Відкритий дізнався із повідомлення прес-служби Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Міністерство охорони здоров’я України запровадило новий формат комунікації між пацієнтами та лікарями. Відтепер у Дніпрі, як і в інших містах України, пацієнти зможуть консультуватися з фахівцями завдяки онлайн зв’язку. Дуже часто стається так, що людина не має можливості особисто відвідати медичний заклад і дізнатися інформацію, яка її цікавить. Таким чином, витрачається багато зайвого часу та сил, тому новий формат спілкування може допомогти громадянам швидко отримувати допомогу від досвідчених спеціалістів.

Цей сервіс називається «Запитай у лікаря». У ньому можна поговорити про важливі питання та актуальні теми. Наприклад, чи треба робити якісь щеплення дітям перед початком навчального року? Або про те, хто може отримати ці послуги безкоштовно.

Відомо, що для того, щоб проконсультуватися з лікарем треба залишити своє запитання під публікаціями на офіційних сторінках МОЗ України у Facebook або Twitter. Після цього фахівець відповість на нього у прямому ефірі.

«Лікар на зв'язку»: мешканці Дніпра можуть консультуватися зі спеціалістами онлайн - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що відтепер пенсію можна оформити онлайн.

Теги: