«Лісову пісню» вперше гратимуть мовою оригіналу в театрі драми та комедії: коли прем’єра

«Ні, я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає». По-новому, мовою оригіналу, залунає вистава «Лісова пісня» у театрі драми та комедії Дніпра. Актори обіцяють глибину почуттів та виразність гри, а ще – вихід за межі шкільної програми. Атмосферності додадуть музика, світло, декорації та костюми. Про «воскресіння» драми-феєрії режисер та акторська трупа розповіли у пресцентрі Відкритого.

У театрі драми та комедії глядач вперше побачив «Лісову пісню» у червні 2016 року. З того часу виставу грали суто російською. Наразі актори вирішили звернутися до першоджерела.

«Ми не робили кальку. Відпустили себе та додали чогось нового. Вистава заграла новими фарбами. Оновився акторський та технічний склад. Головне – атмосфера.  Створили її з різних шматочків –  музики, світла, пластики, декорацій. А мова підкреслює українську ідентичність. Спробували створили казку, яка  передає реальність», – зазначив  режисер-постановник драми  Валерій Зубчик.

Провідна актриса театру Анжеліка Ніколаєва гратиме Мавку. Каже, про цю роль мріяла давно, тому готувалася довго та ретельно.

«Вона мені імпонує. Добра, ніжна, чутлива. Мавка – як сонце в похмурий день, як мрія, свято. Вона вміє кохати по-справжньому», – поділилася актриса.

Юрій Захаров намагатиметься розкрити всі грані мінливого характеру Лукаша.

«Він вчиться любити, радіти життю. І поступово стає зрілою людиною, яка навіть готова розкаятися. Переконаний, глядач це обов’язково відчує», – наголосив він.

А ось у роль матері Лукаша вживатиметься Заслужена артистка України Неллі Масальська.

«Грати українською – це настільки прекрасно. Слухаю монологи Мавки – і молодшаю душею», – сказала артистка.

Прем’єра вистави 24 жовтня о 19:00 та 26 жовтня – о 18:00. Актори запевняють, вистава сподобається кожному незалежно від віку та дозволить зрозуміти прості істини.

 «Лісову пісню» вперше гратимуть мовою оригіналу в театрі драми та комедії: коли прем’єра - рис. 1

Теги: