Луценко ставить під загрозу розслідування корупційної схеми на митниці

НАБУ заявляє, що дії Генпрокурора Юрія Луценка заважають притягненню посадовців до кримінальної відповідальності за корупцію на митниці. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на офіційну сторінку державного правозахисного органу.

У Національному антикорупційному бюро України вважають, що діяльність Генерального прокурора України Юрія Луценка перешкоджає роботі або навіть унеможливлює притягнення посадовців до кримінальної відповідальності за корупційні справи на митниці. Зокрема, це стосується того факту, що співробітники митниць державної фіскальної служби (ДФС) зловживаючи владою, нібито сприяли компаніям у питаннях з розмитнення імпортованих товарів за зниженою ціною. Цю корупційну схему детективи НАБУ розкрили ще у 2017-му році. Тоді вони повідомили, що державі було завдано збитків на суму 170 000 000 гривень.

За ці два роки детективи здійснювали усі необхідні дії, щоб встановити усі деталі та обставини цього злочину. Зараз вони повідомили, що зібрали необхідні докази, але тепер різні особи намагаються відверто перешкоджати цій справі.

24-го травня усю зібрану інформацію передали до Державного бюро розслідувань, але тоді Юрій Луценко скасував це рішення. А пізніше неодноразово змінював його.

Слід нагадати, що на початку місяця суд зобов’язав НАБУ відкрити кримінальне провадження проти Генпрокурора України. Його звинувачують у зловживанні владою та службовим становищем (за статтею 364 Кримінального кодексу України).

Луценко ставить під загрозу розслідування корупційної схеми на митниці - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Юрій Луценко представив нового прокурора Дніпропетровської області.

Теги: