Майбутній нардеп від «Слуги народу» назвав журналістку «тупою вівцею»

Майбутній нардеп від «Слуги народу» Максим Бужанський назвав журналістку «Нового Часу» Ольгу Духнич «тупою вівцею», а саме видання — «одіозним ЗМІ». Про це Відкритий дізнався з повідомлення Бужанського у його Телеграм-каналі.

«Чергова тупа вівця, яка представляється журналісткою одіозного ЗМІ НВ, в інтерв’ю з представником «Слуги народу» заявила, що я ностальгую за СРСР і «часами Януковича». Розумію, що деякі колеги занадто стримані, щоб називати речі своїми іменами, тому прийду їм на допомогу. Тупа вівця з одіозного ЗМІ», — пише Бужанський.

Так, майбутній нардеп відреагував на слова Ольги Духнич в інтерв’ю з головою «Слуги народу»  Дмитром Разумковим, де вона питала його про те, чи готовий він розділити репутацію партії з Максимом Бужанським, який «ностальгує за СРСР і часами Януковича».

Майбутній нардеп від «Слуги народу» назвав журналістку «тупою вівцею» - рис. 1

Журналістка вже відповіла на образу Бужанського на своїй сторінці у Facebook.

«Щось відповідати панові Бужанському — це як спроба з’ясувати стосунки з голубом, який напаскудив вам на рукав пальта», — пише Духнич.

Також вона заявила, що новообраному нардепу не заважало б вибачитися перед ЗМІ. А образу журналістка пояснила мотивом Бужанського «хайпанути», щоб привернути увагу до своєї особистості.

Зазначимо, що Максим Бужанський — блогер, новообраний депутат по 25-му округу у Дніпрі. Він неодноразово заявляв про свої опозиційні ставлення до Майдану і прихильність до Партії регіонів.

Теги: