Медпрацівники Дніпропетровської області пройшли навчання в Академії Кемп

Дванадцять керівників медзакладів первинної та вторинної допомоги Дніпропетровської області пройшли навчальний курс в Академії Кемп Національної служби здоров’я України (НСЗУ). Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби Дніпропетровської обласної державної адміністрації. 

Головна тема – умови переходу на модель фінансування від НСЗУ і робота медзакладів у 2020 році. Аналізували й послуги, які входитимуть до програми медичних гарантій. Разом з міжнародними й українськими експертами вони обговорювали етапи трансформації системи охорони здоров’я.

«Я представляю лікувальний заклад кардіологічного профілю. На тренінгу зрозуміла, як правильно планувати його фінансування, у чому переваги автономізації. Дізналася, що лікування інфаркту буде оплачуватися за спеціальним тарифом», – розказала головна лікарка Криворізької міської лікарні №9 Олена Климович.

Академія Кемп стала освітнім майданчиком для головних лікарів Дніпра, Кам’янського, Новомосковська, Кривого Рогу. Загалом взяли участь близько 130 управлінців закладів охорони здоров’я з різних регіонів.

НСЗУ Академія Кемп – у співпраці з україно-швейцарським проєктом «Розвиток медичної освіти», який реалізує Швейцарський інститут тропічного і громадського здоров’я за фінансової підтримки Швейцарської конфедерації.

«Академія Кемп – це майданчик, де можна навчитися робити правильний вибір і знайти однодумців для найсильніших вчинків. Де неможливе стає реальністю тому, що є чіткий план, вміння та навички. Де рішення приймаються на основі даних, а не припущень чи відчуттів. Участь керівника в цьому заході – це перший, але дуже важливий крок на шляху його закладу до роботи в новому форматі – за договором з НСЗУ», — зазначив Олег Петренко, голова Національної служби здоров’я України.

med.pratsivniki

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Дніпропетровській області лікарі тікають за кордон.

Теги: