Мешканці Дніпра підтримали петицію про збільшення кількості сміттєвих урн у місті

Петиція про збільшення кількості сміттєвих урн на вулицях Дніпра набрала понад 1000 голосів на електронному сервісі єдиної системи місцевих петицій. Детальніше повідомляє Відкритий. 

За словами автора петиції «Більше урн — менше сміттєзвалищ», на території міста катастрофічно не вистачає сміттєвих урн та контейнерів. В рамках соціального проєкту «Я прибираю!», активісти провели інспекцію проблемних локацій у Дніпрі та наголосили, що сміттєвих баків немає там, де вони вкрай необхідні: на набережній Заводській, біля входів до зелених зон міста, в парках, на територіях шкіл та садочків тощо. Автор петиції зазначив, що збільшення кількості урн та контейнерів для відходів збільшить шанс на збереження чистоти у місті.

Автор петиції пропонує наступні заходи:

  • Створити інтерактивну карту, на якій мешканці Дніпра зможуть відмічати місця, де необхідне встановлення сміттєвих контейнерів.
  • Зобов’язати магазини, ринки, аптеки, поштові відділення, заклади харчування, а також навчальні та комунальні заклади встановлювати біля входу урни для сміття.
  • Встановити необхідну кількість сміттєвих баків та урн за адресами, що наведені списком у тексті петиції.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у центрі Дніпра знесуть незаконно встановлені паркани та гаражі.

Оцените этот материал: