Мешканців Дніпропетровщини запрошують долучитися до міжнародного флешмобу до Дня Європи

Стартував міжнародний онлайн-флешмоб «EU&UA_together», який організували до Дня Європи.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу ДніпроОВА.

Долучитися запрошують мешканців області.

«Запрошуємо долучитися до флешмобу мешканців Дніпропетровщини. Тих, хто залишився в Україні, і тих, хто тимчасово виїхав до інших країн. Розповісти про волонтерів, небайдужих мешканців Європи та світу. Усіх, хто допомагає налагодити життя у нових умовах», – розповіла директорка обласного Центру позашкільної освіти Юлія Скляр.

Мешканців Дніпропетровщини запрошують долучитися до міжнародного флешмобу до Дня Європи - рис. 1

Вона додала – можна розповідати і про міжнародну діяльність різних країн. А ще роботу організацій, які популяризують європейські цінності.

Щоб долучитися до флешмобу, потрібно до 22 травня розмістити відео, текстові або художні матеріали на своїх сторінках у Facebook чи Instagram. Можна зняти відео-історію, зробити фото, намалювати картину, написати листа чи пост. Та додавати до публікацій  хештег #kzpo_cpo_dor_EU_UA_together.

Якщо немає можливості викласти матеріали у соцмережах – надсилати їх на електронну пошту: kzpo_cpo_dor@ukr.net. Більше – тут.

День Європи в Україні відзначатимуть 21 травня. У школах, вишах та закладах позашкільної освіти Дніпропетровщини пройдуть вікторини, виховні години, конкурси есе.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА: У ВП з’ясовують потреби областей від найменшого селища до великого міста – Тимошенко.

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: ,