Міноборони за неякісні казани для військових вимагає у постачальника 1,2 мільйона гривень

Департамент держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони направив постачальнику електричних казанів для варіння їжі претензію про стягнення штрафних санкцій на загальну суму 1,2 мільйона гривень за постачання неякісного обладнання. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби Міністерства оборони. 

У відомстві наголосили, що під час закупівель казанів у червні 2019 року було сформовано технічні вимоги, встановлено очікувану вартість на зазначене обладнання з урахуванням чинних ринкових цін та проведено торги через систему ProZorro.

«При проведенні торгів компанія, що їх виграла, надала всі необхідні документи, які відповідали вимогам тендерної документації та чинному законодавству. Договори з компанією-переможцем були підписані 26 червня 2019 року», — йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначили, що на початку липня під час постачання обладнання до однієї з військових частин її командир підписав акти прийняття обладнання, а 16 липня Департамент держзакупівель ініціював проведення додаткової його перевірки на повну відповідність заявленим технічним вимогам.

«Після проведення перевірки наприкінці липня командиром військової частини надіслано лист на Департамент держзакупівель з проханням анулювати акти прийняття обладнання та призначити службове розслідування з цього приводу у військовій частині», — додали в міністерстві.

Міноборони за неякісні казани для військових вимагає у постачальника 1,2 мільйона гривень - рис. 1

Варто зазначити, що ініціатором проведення перевірки якості зазначеного обладнання було саме Міністерство оборони України.

Теги: