Міський голова Дніпра хоче відремонтувати радянський гральний автомат

Міський голова Дніпра хоче відремонтувати радянський гральний автомат, тому шукає людину, яка може зайнятися цим питанням. Про це він розповів на своїй сторінці в Instagram, повідомляє Відкритий.

Сьогодні, 10-го серпня, у своєму профілі в соціальній мережі міський голова Дніпра Борис Філатов оприлюднив відеозапис, у якому він звертається до своїх підписників з проханням допомогти йому відремонтувати гральний автомат «Торпедна атака». Спочатку він згадує, що у його дитинстві багато хлопчиків хотіли пограти на ньому, але раніше це коштувало 15 копійок.

«Кожний маленький хлопчик, особливо в моєму віці, мріяв мати такий апарат, щоб грати безкоштовно. Тому що раніше потрібно було грати за 15 копійок. Зараз у мене є така можливість», — сказав Борис Філатов.

Пізніше він продемонстрував, як саме працює апарат, та додав, що зміг влучити у ціль завдяки тренуванням. Однак, виявилося, що зараз пристрій дещо змінився, тому міський голова Дніпра хоче повернути йому попередній стан.

«Зараз цей апарат перероблений, в ньому електронна начинка. Якщо хтось може підказати, де знайти майстра, який може зробити його повністю автентичним, я буду вдячний», — наголосив він.

Слід зазначити, що радянський гральний автомат під назвою «Торпедна атака» показує битву підводних човнів, яка супроводжується різними світловими та звуковими ефектами. У цю гру можна грати одноосібно або з кимось.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що Зеленський запропонував легалізувати азартні ігри.

Теги: