Міський голова Дніпра нагородив інспекторів з паркування, які намагалися евакуювати його автомобіль

Сьогодні, 29 липня, Борис Філатов нагородив співробітників інспекції з паркування, які намагалися евакуювати його машину. Про це Відкритий дізнався зі сторінки міського голови у Facebook.

ЗМІ та користувачі соціальних мереж поширювали відео, на якому 27 липня інспектори з паркування нібито евакуюють машину міського голови Дніпра. Борис Філатов, який знаходився у той день в Одесі, на своїй Facebook-сторінці відреагував на цю подію. Зазначив, що автівкою керував його особистий водій, який дійсно порушив правила дорожнього руху, але машину не було евакуйовано, оскільки вона броньована і важка, — евакуатор просто не зміг її підняти. Також міський голова обіцяв преміювати інспекторів і сьогодні виконав свою обіцянку.

«Це — Ігор. А це — Віталік. Ігор і Віталік — звичайні співробітники інспекції з паркування, створеної в мерії зовсім нещодавно. Зустрівся, нагородив, прогулялися на свіжому повітрі, поговорили про роботу», — написав Філатов.

imgonline com ua 2to1 JbnNVoX2OrpyJn

 

Крім того, мер Дніпра зазначив, що у вересні подасть на сесію документи, щоб Інспекція з паркування змогла придбати більш потужний евакуатор, який дозволить транспортувати броньовані авто і люксові позашляховики.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що проїхались із вогником: у Дніпрі на ходу загорівся трамвай.

Теги: