Міський голова Дніпра розповів, чому місто купує вживані трамваї

Сьогодні вийшов другий випуск програми «Запитай Філатова», у якій мер розповів про розвиток електротранспорту у Дніпрі, детальніше повідомляє Відкритий.

За останні декілька років електротранспорт у Дніпрі почав поступово розвиватися та оновлюватися. З’являються нові транспортні засоби, оновлюється рухомий склад, відкриваються нові та розширюються старі трамвайні й тролейбусні маршрути. Та проблема електротранспорту у місті довго не вирішувалась, тому зробити це моментально просто неможливо. Одна із головних причин застою — брак коштів.

«Це — бюджетний процес. Великі капіталовкладення потребують грошей. Я їх не друкую. Ми беремо кредити в європейських банках», — сказав міський голова.

Також він наголосив на тому, що після одного з його візитів до Лондона Дніпро отримало кредит на придбання 50 нових тролейбусів із низькою підлогою та кондиціонерами.

Крім того, Борис Філатов пояснив, чому тролейбуси вигідніше купувати саме нові, а трамваї — навпаки вживані.

«Краще купити вживані трамваї за 30-40 тисяч євро (кілька десятків штук), поставити їх на лінії, ніж купити один гарний трамвай за мільйон, запустити його на перший маршрут, кататися там з вітерцем і розповідати: «Подивіться, який у мене трамвай», — розповів мер Дніпра.

Подивитися повний випуск «Запитай Філатова» можна тут.

Міський голова Дніпра розповів, чому місто купує вживані трамваї - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі на трамвайних рейках з’являться майже нові трамваї.

Теги: