Міськрада Дніпра планує витратити понад 23 000 000 гривень на паспортизацію вулиць

У Дніпрі на паспортизацію та технічний облік вулиць міста планують витратити 23 500 000 гривень. Про це повідомляє Відкритий.

На сайті публічних закупівель Prozorro з’явився тендер щодо паспортизації великих вулиць та проспектів міста. Його оголосив Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради. Очікувана вартість предмету закупівлі — 23 мільйони 500 тисяч гривень. Відомо, що аукціон розпочнеться 9 вересня 2019 року. До цього часу підрядники можуть подавати заяви на участь.

Згідно із тендерною документацією, майбутній підрядник повинен буде надати послуги з технічного обліку та паспортизації вулиць Дніпра, серед яких проспекти Миру, Свободи, Пилипа Орлика та Петра Калнишевського.

Виконання цього завдання передбачає здійснити комплекс заходів для отримання докладних відомостей про технічний стан вулиць та споруд, що є необхідним для планування проведення ремонту та реконструкції. Завершити виконання робіт підрядник повинен не пізніше зазначеного терміну, тобто — 31 грудня 2019 року.

Міськрада Дніпра планує витратити понад 23 000 000 гривень на паспортизацію вулиць - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Дніпрі на ремонт Набережної Перемоги планують витратити 459 мільйонів гривень.

Теги: