Міськрада Дніпра за 35 мільйонів гривень переробить колишній дитсадок на архів

Департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міськради вирішив розширити наявний міський архів за допомогою будівлі дитячого садочку. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на сайт публічних закупівель ProZorro.

Виконувати роботи по розширенню архіву будуть до 31 грудня 2020 року. Орієнтовна сума тендеру складає 34 567 864 гривень. Для зберігання паперів буде закуплено 192 стелажі.

За вищевказану суму переможець тендера зобов’язується зробити нову покрівлю, утеплити будинок, встановити вісім металевих дверей, покласти лінолеум і керамічну плитку на підлозі, поштукатурити та пофарбувати стіни будівлі.

Також буде проведена установка гарячого і холодного водопостачання, каналізації (в тому числі умивальників, душових і туалетів), вентиляційної системи, теплопостачання, восьми спліт-систем для кондиціонування, електропостачання, поставлять 149 світильників та 26 прожекторів для освітлення приміщень, встановлять системи пожежної та охоронної сигналізацій, пожежогасіння та оповіщення.

Навколо будівлі буде покладено асфальтобетонне покриття та тротуарна плитка, металева огорожа, а також постелений газон. Крім того, встановлять сім крамниць, сім урн і сім контейнерів для сміття.

Раніше у будівлі розташовувався дитячий садок №186, який згодом був закритий. У 2012 році на сесії тоді ще Дніпропетровської міської ради було прийнято рішення про проєктування реконструкції нежитлового приміщення під власний архів.

tend

Нагадаємо, раніше ми писали, що дніпровські фонтани будуть обслуговувати за 3,7 мільйона гривень.

Теги: