93% акцій «Укртелекому» заарештували за борги перед «Ощадбанком»

Виконавча служба наклала арешт на майже 93% акцій «Укртелекому» за борги ТОВ «ЕСУ» (власник пакета акцій «Укртелекому»). Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби банку. 

Суд дозволив «Ощадбанку» стягнути з «Укртелекому» понад мільярд гривень перед Ощадбанком.

«У встановлені проспектом емісії строки ТОВ «ЕСУ» не здійснило погашення облігацій та не сплатило нарахований купонний дохід, у зв’язку з чим Ощадбанк стягнув заборгованість у судовому порядку», — йдеться в повідомленні.

Судові процедури тривали майже два роки.

«При цьому ТОВ «ЕСУ» намагалось у судовому порядку отримати розстрочку виконання рішень судів, однак Верховний Суд визнав обґрунтованою позицію «Ощадбанку», і розстрочку було скасовано», — розповіли в «Ощадбанку».

internet ukrtelekom

Арештовані акції Укртелекому мають бути продані в процедурі виконавчого провадження з прилюдних торгів для погашення боргів ТОВ «ЕСУ» перед банком у розмірі майже 1,8 мільярда гривень. Раніше Ощадбанк відстояв у Верховному Суді позицію у спорі з Укртелекомом, суд дозволив банку стягнути з них понад мільярд гривень щодо розірвання договору купівлі-продажу облігацій — заборгованість за ними становила майже 1,5 мільярда гривень.

Теги: