На Дніпропетровщині безробітні можуть пройти безкоштовне навчання

Безробітні мешканці Дніпропетровської області, які зареєструвались у службі зайнятості, можуть пройти навчання та опанувати нову професію. Або підвищити свою кваліфікацію. Курси – безкоштовні.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу Дніпропетровської обласної військової адміністрації.

На Дніпропетровщині безробітні можуть пройти безкоштовне навчання - рис. 1

«Цьогоріч понад 2,8 тис безробітних мешканців області проходили професійне навчання. Серед них і переселенці. Заняття відбуваються у профтехах та вишах. Або безпосередньо у роботодавців», – сказала начальниця відділу організації профнавчання Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяна Кардель.

Вона додала – Дніпропетровський центр професійно–технічної освіти державної служби зайнятості готує фахівців з різних сфер. Зокрема касирів банку, продавців, молодших медсестер з догляду за хворими, електрогазозварників, операторів котелень, офісних службовців.

На курсах підвищення кваліфікації можна опанувати комп’ютерні технології чи бухгалтерські програми. Або дізнатися, як відкрити власну справу. Деталі про навчання – за телефоном: 056 722 24 10.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Жители Днепра жалуются, что вместо обещанного сквера получили парковку.

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,

Підпишись на Відкритий: