У Дніпропетровській області два директори намагалися привласнити гроші, які виділили на ремонт інтернату

У Дніпропетровській області судитимуть директорів двох підприємств, які намагалися привласнити державні кошти. Про це Відкритий дізнався з повідомлення прес-служби прокуратури області.

Встановлено, що директор товариства з обмеженою відповідальністю, вступивши у попередню змову з директором приватного підприємства, намагалися привласнити бюджетні кошти у розмірі понад 1,2 мільйона гривень.

Так, на підставі підробленої довідки про наявність працівників для виконання будівельних робіт посадовці уклали з Вербківською сільською радою договір підряду щодо реконструкції приміщень школи-інтернату. Надалі їм перераховано грошові кошти як авансовий платіж у сумі близько 570 тисяч гривень.

Зловживаючи службовим становищем, директори вказаних підприємств склали офіційні документи, де внесли неправдиві відомості щодо фактичного обсягу та вартості будівельних робіт.

За невиконані роботи посадовці сподівались одержати понад 660 тисяч гривень бюджетних коштів, проте свій злочинний умисел не довели до кінця, адже голова сільської ради відмовився підписати акти приймання будівельних робіт. Таким чином, підсудним вдалося привласнити 570 тисяч гривень державних коштів замість бажаних 1,2 мільйона гривень.

counting 3125587 960 7201

Павлоградською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно директорів двох приватних підприємств за скоєння кримінальних правопорушень, передбачених частиною 2 статті 15, частиною 5 статті 191, частиною 2 статті 28, частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України (закінчений замах на привласнення майна шляхом зловживання службовим становищем, службове підроблення, вчинене за попередньою змовою групою осіб).

Теги: