На Дніпропетровщині Укртрансбезпека та поліція перевіряють перевізників

Вже протягом тижня на Дніпропетровщині Укртрансбезпека разом з поліцією перевіряють перевізників області.

Детальніше про результати перевірки в пресцентрі Відкритого розповіли Вероніка Коміссар та Олег Васильковський.

З 14 червня Укртрансбезпека вкотре намагається довести, що вони вiдповiдають не лише за вантажний транспорт, а також за безпеку на пасажирському. Саме з цією причини та з метою забезпечення ефективності заходів контролю, було видано доручення на реалізацію комплексу заходів, під назвою «Автобус-2021». Він триватиме до 14 липня.

«На сьогоднi вже після першого тижня ми можемо говорити, що є певні результати. Трохи більше 60% перевірених транспортних засобів були з порушеннями. Більш конкретно: було переглянуто 122 автобуси, на них було складено 72 акти про порушення законодавства про автомобільний транспорт», – зауважила начальниця відділу держконтролю за безпекою на транспорті Придніпровського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Вероніка Коміссар.

 

На Дніпропетровщині Укртрансбезпека та поліція перевіряють перевізників - рис. 1

Наразі почався період масових перевезень людей до місць відпочинку, саме тому співробітники Укртрансбезпеки із поліціянтами перевіряють транспортні засоби на наявність порушень, аби убезпечити пасажирів від надзвичайних ситуацій.

«Наш основний пріоритет – це, по-перше, страховка на пасажирів. Тобто в регулярних перевезеннях страховим полiсом пасажира є квиток, а в нерегулярних – робиться окрема страховка. Також ми перевіряємо режим праці та відпочинку водіїв. Частіше за все водії його порушують, бо переважає бажання заробити більше грошей для себе та перевізника, а цього робити не можна», – додав старший держінспектор відділу Олег Василькiвський.

На Дніпропетровщині Укртрансбезпека та поліція перевіряють перевізників - рис. 2

Детальніше дивіться на Відкритому.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Автобус-2021»: в Днепре массово проверяют перевозчиков (ВИДЕО).

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,