На Дніпропетровщині вже зробили понад 3 мільйона щеплень від коронавірусу

У Дніпропетровській області зробили понад 3 млн щеплень від коронавірусу.  Загалом 1 млн 405 тис жителів завершили курс вакцинації, що складає майже 60% дорослих мешканців регіону.

Про це повідомляє Відкритий з посиланням на пресслужбу ДніпроОВА.

«За добу в регіоні коронавірус виявили у 27 людей. Загалом нині хворіють 257 мешканців. Тобто рівень захворюваності знизився. Велику роль у цьому зіграла й вакцинація. В області щеплено майже 60% дорослих. Наближаємося до формування колективного імунітету», – зазначила Вікторія Кулик.

Вікторія Кулик

Вікторія Кулик

Водночас вона наголосила: розслаблятися ще не час. Підступний вірус не зник з початком війни. Необхідно і надалі дотримуватися протиепідемічних правил – носити маску, часто мити руки, тримати дистанцію. А головне – вакцинуватися.

«В регіоні діє 195 амбулаторних пунктів щеплення та 29 центрів вакцинації. Працює 60 мобільних бригад.  Імунізують двома препаратами – Comirnaty від Pfizer-BioNTech  та CoronaVac. В наявності – 266,6 тис доз», – сказала Вікторія Кулик.

З початку епідемії на коронавірус захворіли 318 904 мешканців Дніпропетровщини. 308 777 людей одужали. 9 870 – померли.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ НОВИНИ ДНІПРА:

Підписуйтеся на наш Телеграм-канал і страницу Відкритого в Фейсбук, щоб першими дізнаватися про найважливіші події Дніпра.

Теги: ,