На Філіппінах собака врятував дитину ціною власного життя

На Філіппінах собака врятував дитину від змії ціною власного життя. Про це повідомляє Відкритий з посиланням на Daily Mail.

У філіппінському місті Кідапаван до подвір’я приватного будинку заповзла змія. Біля будівлі була встановлена ​​камера спостереження, яка записала те, що там відбувалось. На відео можна було побачити, як біла такса на прізвисько Моксі і чорний собака Майлі кидаються на кобру, щоб не дати їй можливості пробратися до кімнати однорічної дівчинки на ім’я Скай, яка перебувала в будинку.

Після двохвилинної бійки змія припиняє рухатися і вмирає. Від травм, отриманих у результаті укусу кобри — однієї з найбільш отруйних змій у світі — померла й Майлі. Відомо, що другий собака — Моксі —вижив, але залишився сліпим після удару розбризканої отрути змії.

Fillipiny

Два собаки врятували дитину від змії.

Батьки однорічної дівчинки Скай розповіли, що їх не було вдома, а з дочкою перебувала няня. Вони були вражені вчинком своїх домашніх вихованців:

«Ми з дружиною пішли на роботу. Коли ми приїхали, наш помічник розповів нам, що трапилося, і оглянув камери. Ми були шоковані тим, що домашні вихованці зробили для нашої дитини. Ми будемо дуже сумувати за Майлі», — розповів батько дівчинки Скай.

sobaka 5

Одного із собак врятувати не вдалося.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що у Китаї собаки літають на парапланах.

Теги: