Наймасштабніше будівництво: роботу над трасою Дніпро-Київ планують завершити у 2021 році

Найамбітніше та наймасштабніше. Так називають будівництво траси регіонального значення Н-31.

На якому етапі робота та в чому інноваційність будівництва розповів у пресцентрі Відкритого виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Уперше за роки незалежності в Україні зводиться траса «з нуля». До того ж, це найбільший будівельний об’єкт та головний дорожній проєкт держави.

«Решетилівська траса дозволить добиратися до столиці із Дніпра набагато швидше, ніж зараз. Ця траса поєднує наше місто і Київ напряму, що дозволить економити не лише час, а й гроші на пальне», — зазначає Олександр Коломійцев.

DSC 2159

Для будівництва та оздоблення нового автошляху підрядники використовують новітні технології, якісні матеріали та лед-освітлення, що допоможе уникнути багатьох аварій, а також обмежить енерговитрати. Однією з головних проблем автошляхів є перевантаженість фур. При будівництві Решетилівської траси задіяли інноваційний механізм, який дозволяє зважувати вантажівки під час їх пересування.

Договір на закінчення будівництва підписаний до кінця 2023-го, однак всі роботи планують закінчити вже в цьому році. Загальна протяжність нової магістралі – 160 км, на території Дніпропетровської області – 57 км.

«Ми поставили перед собою досить амбітну задачу – завершити будівництво в 2021 році. А я запрошую мешканців області випробувати нову трасу. Водії можуть побачити, що таке національна дорога першої категорії. Можна проїхати 28 км до каналу Донбас Західний», — каже виконуючий обов’язки начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ НОВОСТИ ДНЕПРА: Новый генеральный план Днепра: как изменится городская застройка | Відкритий

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , , ,