«Найпоширеніші пожежі в екосистемах — це трав’яні підпали», — рятувальники Дніпра

Рятувальники звертаються до мешканців Дніпра та області з проханням не підпалювати суху траву. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області.

Тепла і ясна погода підвищують ризик виникнення пожеж в екосистемах, на присадибних ділянках та в лісі. Тільки за минулу добу на території Дніпропетровської області в природних екосистемах виникло 11 пожеж на загальній площі 9,4 гектара. Найпоширеніші пожежі в екосистемах — це трав’яні підпали. У більшості випадків причиною загорянь є людський фактор. Громадяни спалюють сміття і торішню траву на своїх городах і присадибних ділянках, а діти підпалюють траву біля доріг і на пустирях.

«Трава швидко висихає на сонці та легко спалахує від будь-якої іскри. Її горіння швидко поширюється, особливо у вітряні дні. Горіння стерні та сухої трави — процес некерований. Також варто пам’ятати, що під час горіння стерні, сміття та інших відходів, в атмосферу виділяється величезна кількість небезпечних речовин, що отруює навколишнє середовище», — наголошують у ДСНС.

Рятувальники закликали з повагою ставитися до довкілля та багатств рідного краю.

«Найпоширеніші пожежі в екосистемах — це трав'яні підпали», — рятувальники Дніпра - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що Дніпропетровська область стала лідером за рівнем забрудненості води.

Теги: