Ярош назвав Трампа мудаком

Нардеп Дмитро Ярош назвав президента США Дональда Трампа «мудаком». Про це повідомляє Відкритий із посиланням на його сторінку у Facebook. 

Дмитро Ярош визнав, що Сполучені Штати Америки — велична держава, яка є головним союзником України. Однак, влада США не виконала основних зобов’язань Будапештського меморандуму. При цьому допомогу від союзників Україна отримує мізерну, але такий варіант є кращим, аніж нічого.

yarosh

Але не ці процеси викликали таку реакцію Дмитра Яроша, а заява президента США Дональда Трампа про повернення «Московської імперії» у G8. Президент США Дональд Трамп у середу, 21-го серпня, знову висловився на користь повернення РФ до складу «Великої сімки», звідки її виключили після незаконної анексії українського Криму.

«Висновок після заяви президента США про повернення Московської імперії в G8, однозначний: Трамп — мудак», — написав Ярош у Facebook.

yarosh

Президент України Володимир Зеленський також відреагував на заяви президента США Дональда Трампа щодо повернення Росії у G8 на Facebook.

«Повернення окупованого Криму, припинення бойових дій на Донбасі та звільнення понад 100 політичних в’язнів і українських моряків, яких утримує Кремль, буде справжнім серйозним сигналом світові про те, що Росія готова знову зайняти своє місце у порядку денному високої дипломатії», — написав Зеленський.

Теги: