Наскільки захищені споживачі Дніпропетровщини в умовах пандемії

Протягом вихідних Держпродспоживслужба Дніпропетровщини перевірила 101 об’єкт на дотримання протиепідемічних заходів. Про рівень захисту споживачів в умовах пандемії коронавірусу розповіла у пресцентрі Відкритого головна спеціалістка головного управління Держпродспоживслужби у Дніпропетровській області Маргарита Малишева.

Кожного тижня Держпродспоживслужбою здійснюється понад 400 перевірок об’єктів на дотримання протиепідемічних норм у Дніпропетровській області. Ринки, магазини, місця харчування, заклади освіти, салони краси, громадський і міський транспорт мають відповідати вимогам постанов Головного державного санітарного лікаря України. За минулі вихідні успішно пройшли перевірку 93 об’єкти, на восьми — виявлено порушення. За суботу та неділю було перевірено 15 ринків. Приводів для зауважень немає на жодному з них.

«Якщо на початку адаптивного карантину порушення виявляли під час кожної другої перевірки, то зараз їх уже суттєво менше», — зазначає Маргарита Малишева.

IMG 1322

У засобах масової інформації проводиться постійне інформування населення щодо профілактики коронавірусної інфекції. Крім того, Головне управління Держпродспожислужби в Дніпропетровській області доручило органам місцевого самоврядування на період спалаху СОVID-19 взяти під особистий контроль питання сталого забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою.

«Як Дніпропетровщина, так і вся Україна вже мають сумний досвід — усі відчули на собі обмеження жорсткого карантину, через які ми пройшли у березні-квітні-травні 2020 року. Кожен з нас повинен турбуватися про своє здоров’я. У разі виникнення симптомів ГРВІ або підвищення температури тіла вище 37,7˚ С ні в якому разі не відвідувати громадські місця та звернутися до сімейного лікаря. На час дії карантинних обмежень утримуйтесь від перебування в місцях масового скупчення людей, своєчасно контролюйте стан свого здоров’я, особливо при наявності хронічних хвороб. Не ігнорувати елементарні правила дотримання особистої гігієни та використання ЗІЗ», — радить Маргарита.  

Читайте также: Украина обновила список стран “красных” и “зеленых” зон: куда можно поехать отдохнуть без риска для здоровья

Подписывайтесь на наш Телеграм-канал и страницу Відкритого в Фейсбук, чтобы первыми узнавать о важных событиях в Днепре.

Теги: , ,