НАЗК конфіскує у партій Гриценка та Ляшка пів мільйона гривень

Національне агентство з питань запобігання корупції конфіскує у політичних партій «Громадянська позиція» та «Радикальна партія Олега Ляшка» 448 000 гривень внесків. Про це повідомляє Відкритий із посиланням на прес-службу НАЗК.

У агентстві повідомили, що до державного бюджету конфіскують 448 000 гривень внесків на підтримку «Радикальної партії Олега Ляшка» та «Громадянської позиції»:

«Постановами Херсонського та Вінницького міських судів визнано винними у порушенні встановленого законом порядку надання внесків на підтримку політичної партії двох фізичних осіб-внескодавців з притягненням їх до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу та конфіскацією до державного бюджету суми внесків», — вказано у повідомленні.

Відповідні рішення суди винесли на підставі матеріалів, що надійшли від НАЗК. Зокрема, суди постановили конфіскувати 198 000 гривень внесків на підтримку «Радикальної партії Олега Ляшка» та 250 000 гривень на підтримку «Громадянської позиції». Факти правопорушень були встановлені за результатами аналізу звітів політичних партій за ІV квартал 2018 року.

НАЗК конфіскує у партій Гриценка та Ляшка пів мільйона гривень - рис. 1

Нагадаємо, раніше ми писали, що Кабінет Міністрів виділив 400 мільйонів гривень на ремонт дороги у Дніпропетровській області.

Теги: